Flota Maszyn budowlanych

Posiadamy podstawowe maszyny budowlane takie jak koparki, ładowarki, walce, wywrotki, spychy… ale też nietypowe jak chociażby „boczniak” do układania pobocza

Spycharka, potocznie spychacz, to jedna z najpopularniejszych i najważniejszych maszyn wykorzystywanych do robót ziemnych i budowlanych. Służy do odspajania gruntu od podłoża lemieszem. Kupując spycharkę, musimy zwrócić uwagę na wiele bardzo ważnych parametrów m.in. siłę naporu, długość i wysokość lemiesza, rodzaj jego położenia i kąt skrawania. Oprócz tego bardzo istotna jest wydajność spychacza oraz efektywny czas pracy. 

Walec budowlany to maszyna do zagęszczania gruntów w robotach ziemnych lub zagęszczania mas nawierzchniowych przy budowie dróg, poprzez nacisk sztywnych lub podatnych kół-wałów podczas jazdy. 

Koparka to maszyna do robót ziemnych, która oddziela urobek od gruntu i przenosi w inne miejsce. Może jednak pełnić także inne funkcje, na przykład służyć jako narzędzie przeładunkowe czy ładowarka. Dodatkowo koparka jednonaczyniowa wyposażona w odpowiedni osprzęt może być wykorzystywana jako kafar, młot hydrauliczny, świder, zrywak, widły, a nawet nożyce.

Ładowarka to jedna z niezbędnych maszyn na budowie. Ładowarka jest wykorzystywana do robót ziemnych, sprawdza się w porządkowaniu placu budowy i terenu po zakończeniu inwestycji. Producenci ładowarek oferują maszyny o różnej wielkości i mocy silników. Im są większe tym większe ciężary mogą przenosić, z kolei te mniejsze są bardziej zwrotne na ograniczonym terenie. 

Wywrotka, to samochód ciężarowy, który wyładowuje ładunek za pomocą przeznaczonych do tej czynności mechanizmów. Samochody wywrotki są szeroko wykorzystywane w wielu branżach i oszczędzają zasoby finansowe i ludzkie. Wywrotka różni się od innych typów samochodów ciężarowych nadwoziem samowyładowczym.

Samochody ciężarowe od 4 do 12 ton | do 7 m3

Samochody ciężarowe od 12 do 18 ton | do 10 m3

Równiarka to rodzaj kołowego specjalistycznego sprzętu drogowo-budowlanego, wyposażonego w ostrza i lemiesz. Przeważnie samojezdne równiarki posiadają trzy osie kołowe, lemiesz może się mieścić między osiami i/albo wystawać poza obrys zewnętrzny pojazdu. Sterowanie podnoszenia i ustawienia kąta pochylenia lemiesza w pionowej i poziomowej płaszczyźnie odbywa się z kabiny kierowcy i realizuje się za pomocą systemu hydraulicznego. Niektóre nowoczesne modele także posiadają automatyczny system poziomowania, dzięki któremu można dokładnie korygować położenie lemiesza.

Nasza oferta

Makroniwelacje
Wykopy...

Transport materiałów sypkich

Wynajem maszyn

Koparki, wywrotki, ładowarki, walce

Układanie kostki brukowej, podjazdy

Zoptymalizujemy procesy inwestycyjne

W partnerstwie B2B | Własne

Zapytania, doradztwo i wycena inwestycji:

+48 502 872 426

biuro@Gravel.pl

Biuro:

+48 58 302 39 50

ul. Drożyny 21/1
80-320 Gdańsk

biuro@Gravel.pl

Gravel Sp. z o.o. Sp. k.

NIP 5842750218
KRS 0000621098
REGON 364589516

Konsultacje dotyczące wyceny, bezkosztowo

X
x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security